Nazywam się Krzysztof Pyzik i jestem właścicielem studia Red Frog. Zapraszam do kontaktu.

Odezwij się do nas

Miękinia 411 32-065 Krzeszowice
Telefon: 514 254 213

Krótko o nas

RED FROG STUDIO

AGENCJA FOTOGRAFICZNA - STUDIO GRAFICZNE

Poznaj nasz

zakres działalności

Red Frog to podkrakowskie studio fotografii reklamowej, specjalizujące się w zdjęciach produktów, szczególnie przedmiotów małych i wymagających technicznie typu metal, szkło, kosmetyki, czy narzędzia precyzyjne.
Bardzo istotne jest dla nas, by w pełni oddać naturę fotografowanego przedmiotu.
Posiadamy doświadczenie w precyzyjnym przedstawieniu przedmiotów przesłanych przez klientów, realizowanych w naszym studio, jak również fotografii gabarytowych, fotografowanych na miejscu u klienta.
Realizujemy również sesje wizerunkowe, korporacyjne, oraz reportaże z imprez firmowych.

Fotografia produktowa

Aranżowane sesje zdjęciowe, w których to produkt jest główną gwiazdą. Fotografie przedstawiają go w najbardziej korzystny sposób, ukazując jego istotę, przy okazji uwypuklając wszystkie jego zalety.

Packshoty

To zdjęcia niezbędne w handlu internetowym. Mają za zadanie jak najdokładniejsze przedstawienie produktu i jego funkcjonalności klientowi. Wykonywane są na jednolitym tle, najczęściej białym. My dodatkowo wysyłamy wyszparowane zdjęcia, które nie mają tła, przez co są bardzo użyteczne w dalszej obróbce do celów marketingowych.

Fotografia reklamowa

Zdjęcia pośrednio lub bezpośrednio związane z produktem, bądź jego funkcjonalnością, spójne z komunikacją marketingową firmy. Przedstawiają istotę produktu, czyniąc go bardziej atrakcyjnym dla klienta.

Reportaż

Realizujemy fotorelacje z eventów, targów, pokazów, konferencji, czy dowolnej imprezy firmowej. Dokumentujemy codzienną pracę, jak również procesy technologiczne.

Portret

Klasyczny, artystyczny, czy biznesowy. Wykonujemy zarówno w warunkach studyjnych, w plenerze, jak również na miejscu u klienta. W razie potrzeby zapewniamy profesjonalny make-up.

Własne studio

Dysponujemy własnym profesjonalnie wyposażonym studiem fotograficznym. Nie musimy czekać na dostęp do wynajmowanego studia na potrzeby sesji klienta, a to oznacza gwarancję szybkiej realizacji, jak również niższej ceny. W razie potrzeby jesteśmy także mobilni, dlatego bez problemu zrealizujemy zdjęcia w dowolnym, wybranym przez klienta, miejscu.

jak działamy?

Działamy całkowicie zdalnie, fotografując Państwa produkty w naszym podkrakowskim studio.

Przesyłasz do nas produkty

Nie tracisz czasu na dojazdy i spotkania. Po prostu wysyłasz do nas zdjęcia wraz z opisem, my jesteśmy gotowi do pracy już po otrzymaniu paczki.

Fotografujemy produkt

i edytujemy zdjęcia

Realizujemy sesję zdjęciową zgodnie z ustaleniami z klientem. Klient dostaje zdjęcia próbne, po akceptacji wykonujemy finalną edycję.

Odsyłamy gotowe zdjęcia

wraz z produktami

Gotowe zdjęcia wysyłamy drogą elektroniczną. Nadesłane produkty odsyłamy kurierem.

Kto za tym stoi?

Poznaj ludzi Red Frog Studio.

Krzysztof Pyzik

Ponad dziesięć lat doświadczenia w pracy jako fotograf, projektant graficzny, oraz project manager, głównie dla marek segmentu premium.
Wykorzystując wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz najwyższej klasy zaplecze techniczne, stworzyłem własne studio, które jest naturalną konsekwencją dalszego rozwoju, oraz realizacją planów zawodowych.

Piotr Kochański

Grafik kreatywny, rysownik, animator. Zajmuje się tworzeniem na potrzeby internetu, a także poligrafii, począwszy od maleńkich ikonek, po kompleksowe budowanie identyfikacji wizualnej.